Home » Mask

Mask

Hea Noarootsi poe sõber! 

Me armastame oma peret, ettevõtmisi, töötajaid ja Sind. Tingimusteta.

Siin juures pöördume Sinu poole kolme palvega. Esimene palve on see, et kui postituse avasid, katsu lõpuni lugeda. Teine palve on see, et kalluta pead veidi viltu ja koge. Kas tekkis teine vaatenurk?

Kolmas palve on selle postituse kõige tähtsam. Palume, et Sa säilitaksid mõisteva suhtumise meie pisikese poe töötajatesse. Nad on kohustatud vastavalt EV korraldusele maski mittekandmisele tähelepanu pöörama. Korralduse 305 ja kõigi selle korralduste muutmise korralduste 🙂 vaidlustamine on eraldi teema. Seni kuni pole reaalseid kohtulahendeid selle “kogu kompoti” kohta, ei ole poenaistel ja meil alust seatud kohustust eirata….. See lihtsalt on praegu nii.  Seega, palume Sinu mõistvat suhtumist ja konstruktiivsete lahenduste leidmisel kaasabi. Kui sa ei soovi oma tõekspidamiste tõttu poes maski kanda, siis see on sinu vaatepunkt ja me laseme sellel olla. Palume siin kohal, et sa mõistaksid samuti meie olukorda. Me oleme Sinuga koos selles keerulises olukorras.

Tõdeme oma senistele kogemustele ja teadmistele tuginedes, et kõige olulisem on säiltada rahulik meel. Leiadmaks lahendust, mis kõigile osapooltele oleks vastuvõetav. Me siiralt soovime, et me läheks koos sellest olukorrast läbi, jäädes samaaegselt sõbralikuks, lahkeks ja mõistvaks. Meie suud ei väändu kirjeldama olukorda, mis juhtub siis kui me seda EI TEE.

Meie osaluseta tehtud otsused ei saa ometi olla välisfaktorid, mis kogukonna “lõhki ajada”. Mõistev suhtumine ja koos lahenduste leidmine on võti, et püsida ka edaspidi ühtehoidva kogukonnana ja saada veelgi tugevamaks. 

Oleme teadlikud, et meie vaatepunkt ei pruugi kõigile sobida. Igaühel on oma tee käia ja oma isiklik tõde. Me aktsepteerime seda. Siiski, siiski… me teame, et südames tead ka Sina, et tehes koostööle orienteeritud kokkulepped, on võimalik see “seitme peaga lohe” võita.

Hea sõber, me usume sinusse! Liikudes tekkinud olukorrast läbi heatahtliku, sõbraliku ja üksteisest hooliva kogukonnana oleme finišis enne kui teised stardivad 🙂